Elpasso skříňka KOM4D Dub san remo světlý/dub wenge hnědý

VYPRODÁNO
Skříňka ELPASSO KOM4D je jedinečným a praktickým nábytkovým prvkem pro vaši domácnost. Skládá se ze čtyř dvířek, která odkrývají prostorný interiér, rozdělený… více
Kód zboží: 3160140

Je nám líto, prodej tohoto produktu již skončil.

3 098,-

Skříňka ELPASSO KOM4D je jedinečným a praktickým nábytkovým prvkem pro vaši domácnost. Skládá se ze čtyř dvířek, která odkrývají prostorný interiér, rozdělený dělící stěnou na dvě části. Za dvířky jsou police, což poskytuje dostatek místa pro organizaci a uspořádání různých věcí podle vašich potřeb.

Barevné provedení této skříňky je v dubu san remo světlý s ozdobnou lištou dub wenge hnědým přináší do vašeho prostoru vkusnou a moderní estetiku. Panty Hettich, usnadňují otevírání a zavírání dvířek, zajišťují plynulý a spolehlivý pohyb, což dodává celkovému nábytku kvalitu a funkčnost.

Tato skříňka je skvělým příkladem využití systému Elpasso, který nabízí nejen funkčnost, ale i estetiku. Je ideální volbou pro ty, kdo hledají nábytek s vkusným designem a praktickým úložným prostorem. Systém Elpasso je nejenom zajímavým a moderním, ale také elegantním nábytkem s charakteristickými zaoblenými rohy a originálními uchytkami. Tyto prvky přispívají k unikátnímu designu, který dodává vašemu interiéru osobitý nádech.

Rozměry
Šířka 100 cm
Výška 104,50 cm
Hloubka 41,50 cm
Materiál, vlastnosti
Barevné provedení Dub san remo jasný
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 2 ks
Váha 40,60 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2024 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×