Je nám líto, prodej tohoto produktu již skončil.
Vitrína ze systému Kaspian REG1W2S v barevném provedení Wenge. Vitrína má dva šuplíky a tři skleněné police. K vitríně je možné přiobjednat LED osvětlení sleněných poliček, viz Související zboží. Sklo vitríny je tvrzené, poličky jsou z broušeného skla.
Sektorový nábytek Kaspian je ideální pro ty, kteří hledají netradiční nápady pro svůj interiér. Svobodu uspořádání poskytuje 26 různých prvků, které si můžete vybrat z nabídky různých barevných provedení. Tvarovaná přední hrana dvířek a čel zásuvek umožňuje bezúchytkové otvírání. Z tohoto nábytku si snadno zařídíte obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj či předsíň.
| Rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 56 cm |
| Výška | 200 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Materiál, vlastnosti | |
| Materiál | Lamino |
| Barevné provedení | Wenge |
| Umístění | Volně stojící |
| Balení, váha | |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 55 kg |