PŘEDNÍ EVROPSKÝ VÝROBCE NÁBYTKU A KUCHYNÍINFOLINKA: 733 755 733 PO - PÁ: 8.00 - 18.00

Nábytek Black Red White (BRW)

Nábytek Black Red White Česká republika
Nákupní košík:

Katalogy Black Red White

Akční leták Black Red White

Akční leták Black Red White

Akční leták s nábytkem Black Red White. Platnost letáku od 1. do 30. června 2021.

Katalog nábytku Black Red White

Katalog nábytku Black Red White

Katalog nábytku Black Red White je zdrojem inspirace pro Váš domov. V našem katalogu si jistě vyberete. Naleznete zde obývací pokoje, ložnice, jídelny i kuchyně. Nechybí ukázky dětského pokoje, pracovny a také předsíně.

Kuchyně Semi Line

Kuchyně Semi Line

Systém kuchyní Semi Line umožňuje flexibilní přizpůsobení každému prostoru. Kuchyňský systém se skládá z 28 jednotek, které lze nastavit v libovolné konfiguraci. Všechny jednotky jsou k dispozici ve dvou sadách barev.

Kuchyně Junona Line

Kuchyně Junona Line

Kompaktní nábytkové sestavy i mikrosestavy z řady Junona Line byly speciálně navrženy pro malé kuchyně. Díky praktickým nápadům má nyní každý možnost těšit se z moderní a ergonomické kuchyně i když není veliká.

Kuchyně Family Line

Kuchyně Family Line

Kompletní katalog rodinných kuchyní Black Red White. Systém Family Line je nejrozsáhlejší a nejlépe vybavený. Skládá z různých modulů, které lze nastavit do jakékoliv konfigurace. Můžete si zvolit jak barvu dvířek, tak i desky a korpusu.

Kuchyně Senso

Kuchyně Senso

Kuchyňe Senso se vyznačují sofistikovaným moderním designem, kombinací stylů a vynikající kvality. Jako materiál jsou použity přírodní dýhy, matné nebo lesklé laky, značkové doplňky s celoživotní zárukou a největším sortimentem dodatečných vybavení.

Všeobecné zásady montáže nábytku

Všeobecné zásady montáže nábytku

Dokument obsahující všeobecné zásady při montáži nábytku a vysvětlivky případných upozornění, která naleznete v montážním návodu k nábytku. Před zahájením montáže nábytku si prosím přečtěte celý montážní návod.