PŘEDNÍ EVROPSKÝ VÝROBCE NÁBYTKU A KUCHYNÍINFOLINKA: 733 755 733 PO - PÁ: 8.00 - 18.00

Nábytek Black Red White (BRW)

Nábytek Black Red White Česká republika
Nákupní košík:

Katalogy Black Red White

Katalog nábytku Black Red White

Katalog nábytku Black Red White

Katalog nábytku Black Red White je zdrojem inspirace pro Váš domov. V našem katalogu si jistě vyberete. Naleznete zde obývací pokoje, ložnice, jídelny i kuchyně. Nechybí ukázky dětského pokoje, pracovny a také předsíně.

Kuchyně Semi Line

Kuchyně Semi Line

Systém kuchyní Semi Line umožňuje flexibilní přizpůsobení každému prostoru. Kuchyňský systém se skládá z 28 jednotek, které lze nastavit v libovolné konfiguraci. Všechny jednotky jsou k dispozici ve dvou sadách barev.

Kuchyně Junona Line

Kuchyně Junona Line

Kompaktní nábytkové sestavy i mikrosestavy z řady Junona Line byly speciálně navrženy pro malé kuchyně. Díky praktickým nápadům má nyní každý možnost těšit se z moderní a ergonomické kuchyně i když není veliká.

Kuchyně Family Line

Kuchyně Family Line

Kompletní katalog rodinných kuchyní Black Red White. Systém Family Line je nejrozsáhlejší a nejlépe vybavený. Skládá z různých modulů, které lze nastavit do jakékoliv konfigurace. Můžete si zvolit jak barvu dvířek, tak i desky a korpusu.

Kuchyně Senso

Kuchyně Senso

Kuchyňe Senso se vyznačují sofistikovaným moderním designem, kombinací stylů a vynikající kvality. Jako materiál jsou použity přírodní dýhy, matné nebo lesklé laky, značkové doplňky s celoživotní zárukou a největším sortimentem dodatečných vybavení.

Všeobecné zásady montáže nábytku

Všeobecné zásady montáže nábytku

Dokument obsahující všeobecné zásady při montáži nábytku a vysvětlivky případných upozornění, která naleznete v montážním návodu k nábytku. Před zahájením montáže nábytku si prosím přečtěte celý montážní návod.