Porto Regál REG/60 Modřín sibiu světlý

Regál Porto REG/60 přináší do vašeho prostoru nejen účelnost, ale i estetický půvab díky svému pečlivě promyšlenému barevnému provedení. Jeho korpus je… více
Kód zboží: 3201681
Načítám...
sleva -32%
3 369,- 2 278,-

Regál Porto REG/60 přináší do vašeho prostoru nejen účelnost, ale i estetický půvab díky svému pečlivě promyšlenému barevnému provedení. Jeho korpus je elegantně proveden v přírodním odstínu Modřín sibiu světlý, což přináší do vašeho prostoru teplý a příjemný tón. Stejného odstínu jsou i čela šuplíků, která dodávají regálu jednotnost a harmonii. Prostředním bodem celého designu je horní deska z Borovice larico, která dodává regálu přírodní texturu a charakter.

Tento regál nejenom ohromí svým vizuálním dojmem, ale také nabízí praktické vlastnosti, které ho činí skvělým doplňkem pro vaše uspořádání. Melaminové hrany zajišťují odolnost a ochranu regálu před každodenním opotřebením a zároveň dotvářejí jeho celkový vzhled.

Materiály použité při výrobě regálu Porto REG/60 jsou pečlivě vybrány pro zajištění kvality a trvanlivosti. Dřevotřísková deska s folií finisch a lišty MDF zaručují stabilitu a pevnost, což jsou klíčové aspekty pro dlouhou životnost regálu.

Jedním z hlavních benefitů tohoto regálu je jeho snadná montáž. S přiloženým návodem a montážními součástmi můžete být brzy odměněni stylovým a praktickým nábytkem, který si dokáže najít své místo v různých typech interiérů. Regál Porto REG/60 propojuje funkčnost a estetiku, což ho činí ideálním doplňkem pro vaši domácnost.

Rozměry
Šířka 58,50 cm
Výška 199,50 cm
Hloubka 40 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Modřín sibiu světlý
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 2 ks
Váha 35 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2023 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×