Porto Regál REG2D1S Modřín sibiu světlý

Přinášíme vám praktický regál Porto REG2D1S, který okouzlí svým barevným provedením. Korpus regálu je vyveden v teplém tónu Modřín sibiu světlý, čela šuplíků… více
Kód zboží: 3201679
Načítám...
sleva -27%
5 300,- 3 822,-

Přinášíme vám praktický regál Porto REG2D1S, který okouzlí svým barevným provedením. Korpus regálu je vyveden v teplém tónu Modřín sibiu světlý, čela šuplíků nesou stejný odstín a vršek regálu je zdoben dřevem Borovice larico. Tento regál představuje kombinaci přírodních barev, které přidají vašemu prostoru příjemný a uklidňující nádech.

Regál Porto REG2D1S je vybaven několika vlastnostmi, které zajišťují jeho kvalitu a praktičnost. Kovové úchytky Siro nejenže dodávají regálu stylový vzhled, ale také zajišťují snadnou manipulaci s dveřmi a šuplíkem. Šuplík, který je součástí skříně, je umístěn na válečkových pojezdech, což zaručuje plynulý pohyb při jeho otevírání a zavírání. Dvířka mají panty od renomované značky Hettich, což zajišťuje dlouhodobou spolehlivost.

Kvalita regálu je patrná i v použitých materiálech. Dřevotřísková deska s folií finisch a MDF lišty jsou odolné a odolají běžnému opotřebení. Melaminové hrany přidávají nejen estetický prvek, ale také zajišťují odolnost a dlouhou životnost regálu.

Není třeba se obávat složité montáže. Regál je navržen tak, aby byla montáž snadná a pohodlná. S přiloženým návodem a dodanými montážními prvky budete moci rychle a efektivně mít tento regál připravený k použití. Celkově regál Porto REG2D1S nabízí nejen praktičnost a kvalitu, ale také esteticky příjemný design, který skvěle doplní váš interiér.

Rozměry
Šířka 88,50 cm
Výška 199,50 cm
Hloubka 40 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Modřín sibiu světlý
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 4 ks
Váha 59 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2023 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×