PŘEDNÍ EVROPSKÝ VÝROBCE NÁBYTKU A KUCHYNÍINFOLINKA: 733 755 733 PO - PÁ: 8.00 - 18.00

Nábytek Black Red White (BRW)

Nábytek Black Red White Česká republika
Nákupní košík:

Barevné varianty

Dub san remo jasný

Elpasso Komoda KOM3D3S Dub San Remo světlý/bílá
Elpasso Komoda KOM3D3S Dub San Remo světlý/bíláElpasso Komoda KOM3D3S Dub San Remo světlý/bíláElpasso Komoda KOM3D3S Dub San Remo světlý/bílá

Elpasso
Komoda KOM3D3S Dub San Remo světlý/bílá

Kód zboží: 3160417

Kolekce: Elpasso

Prodej tohoto produktu skončil

Prostorná komoda ze systému Elpasso KOM3D3S, v dekoru dub San Remo světlý / bílá, je cesta k modernímu a funkčnímu interiéru vašeho domu. Tři praktické police, které rozdělují vnitřky skříněk vám poskytnou dostatek úložného prostoru a zároveň pomohou udržet pořádek a věci zorganizované. Dokumenty, předměty denní potřeby a různé další drobnosti uschováte ve třech zásuvkách v horní části komody. Horní desku komody využijte pro své dekorace, šperkovnici či rodinné fotografie. Jako materiál bylo použito lamino, jehož údržba je jednoduchá. Snadná montáž.

Systém Elpasso je zajímavý, moderní a zároveň elegantní nábytek se zaoblenými rohy a úchytkami v originálním tvaru. Do vitrín lze přikoupit LED osvětlení pro zvýraznění skleněných polic. Systém Elpasso nabízí mnoho modulů v různých barevných variantách, které jsou vhodné pro vybavení jak obývacího pokoje, tak i ložnice.

Kolekce: Elpasso

Kód zboží: 3160417

Rozměry:

Šířka: 135.5 cm Výška: 84 cm Hloubka: 41.5 cm Váha: 53.25 kg

Montážní návod: