PŘEDNÍ EVROPSKÝ VÝROBCE NÁBYTKU A KUCHYNÍINFOLINKA: 733 755 733 PO - PÁ: 8.00 - 18.00

Nábytek Black Red White (BRW)

Nábytek Black Red White Česká republika
Nákupní košík:

Karet
Komoda KOM4D, Úchyt černý, Bílá/pacifik s frézováním vertikal

Kód zboží: 3202367

Design: Karet

8 859 Kč 6 330 Kč

Elegantní a moderní je komoda Karet KOM4D v barvě bílá/pacifik. Součástí komody jsou 4 jednodveřové skříňky bez polic. Báječně se hodí na uložení různých věcí, např. dokumentů nebo oblečení.

Designově velmi pěkně působí vertikální frézování. Úchyty jsou černé a bodové, což působí minimalisticky a zároveň prakticky.

Nábytek je dodáván v demontu. Montáž je snadná.

Kolekce nábytku Karet lahodí oku pro svou jednoduchost a originální charakter. Navíc máte možnost vybrat si z mnoha barev, takže váš interiér bude opravdu jedinečný. Také si můžete vybrat ze dvou provedení dvířek, a to s horizontálním nebo vertikálním frézováním. Součástí nábytku jsou designově příjemné malé úchytky a značkové panty Hettich. Zásuvky jsou na válečkových kolejničkách.

Na výběr máte nábytek v bílé barvě, nebo v kombinaci bílá s barvou modřín sibiu zlatý, modrá, červená, dub san remo světlý, pacifik, šedá, šedá mali, šedý wolfram nebo zelená.

Tento nábytek skvěle kombinuje funkčnost, design a praktičnost. Hodí se báječně do ložnice, kanceláře, obývacího pokoje, předsíně či ložnice.


Design: Karet

Kód zboží: 3202367

Rozměry:

Šířka: 106 cm Výška: 112.5 cm Hloubka: 40.5 cm Váha: 45.2 kg