Vrchní skříňka Junona Line Ramka G2D/60/57 má funkční a estetický design a tak se stává ideálním doplňkem do vaší kuchyně. Skříňka G2D/60/57 je vyrobena z lamina. Barevné provedení je v kombinaci tónů bílá/kašmír, které se snadno začlení do různých stylů kuchyní.
Tato vrchní skříňka je vybavena dvěma dvířky, jež mají elegantní knoflíkové úchyty. Za dvířky naleznete praktickou polici, které vám umožní uspořádat a uložit kuchyňské vybavení tak, aby bylo snadno přístupné. Dekorační lišty na skříňce přidávají další estetický prvek do celkového designu. Tento detail zvyšuje vizuální atraktivitu skříňky a doplňuje její eleganci.
Skříňka je dodávána v demontovaném stavu, balená ve dvou balících.
Balení - 2 balíky + 1 malý s úchyty
| Rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 57 cm |
| Hloubka | 30,5 cm |
| Materiál, vlastnosti | |
| Barevné provedení | Béžová |
| Umístění | Na zeď |
| Balení, váha | |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 12,95 kg |