Kuchyň Junona Modul 240, bílá/bílý lesk

Líbí se vám kuchyně ve světlých odstínech?Pořiďte si novou kuchyň v bílém lesku s ozdobnou lištou v barvě dřeva dub Burlington.Kuchyňská linka Junona Modul je… více
Kód zboží: 3460929
Načítám...
sleva -42%
10 353,- 5 999,-

Líbí se vám kuchyně ve světlých odstínech?
Pořiďte si novou kuchyň v bílém lesku s ozdobnou lištou v barvě dřeva dub Burlington.
Kuchyňská linka Junona Modul je dostupná pro každého. Kuchyně Junona patří mezi nejoblíbenější kuchyně z naší nabídky díky své velmi nízké ceně. 
Vyrábí ji přední evropský výrobce nábytku Black Red White.

Kuchyň je možno koupit v předem dané sestavě (šířka 2,4 m). Tato připravená sestava je cenově výhodnější než pořízení jednotlivých skříněk.

Kuchyňská linka Junona Modul je vyrobena z lamina. Dvířka jsou v Bílém lesku, doplněny o ozdobnou lištu v barvě dub burlington. Pracovní deska je v barvě Dub craft zlatý.

Přestože je tato kuchyň velmi levná, je kvalitně zpracovaná a zákazníci, kteří si ji pořizují, jsou s Junonou Line spokojeni.
Junona Line má oproti jiným kuchyním ještě další výhodu - při nákupu této linky vám odpadá starost s nákupem pracovní desky, ta je totiž součástí.

Barevné provedení

  • Korpus - Bílý, 
  • Dvířka horních skříněk - Bílý lesk,
  • Dvířka dolních skříněk - Bílý lesk s ozdobnou lištou Dub burlington
  • Pracovní deska - Dub craft zlatý.

Sestava obsahuje
• Horní skříňky - prosklená šíře 80 cm G2W/80/57, jednodvéřová šíře 40 cm G1D/40/57, nad digestoř šíře 60 cm GO/60/30, dvoudvéřová šíře 60 cm G2D/60/57 
• Spodní skříňky - dřezová šíře 80 cm DK2D/80/82 (bez dřezu a pracovní desky), jednošuplíková šíře 40 cm D1D1S/40/82, dvoudvéřová šíře 60 cm D2D/60/82

Rozměry:
• Výška skříněk: spodní 82 cm (bez pracovní desky) a 85,2 cm (s pracovní deskou), horní 57,3 cm
• Hloubka skříněk: spodní 45 cm, horní 28,5 cm
• Pracovní deska: dělená na 1x 60 cm + 1x 40 cm, hloubka 60 cm.

Součástí každé skříňky je korpus, dvířka, úchyty a také pracovní deska (kromě skříňky dřezové), která je barevně sladěná s dekorem dvířek.
Na dřezovou skříňku Junona Line je možné přiobjednat celoplošný dřez Sinks CLP-D, nebo pracovní desku 80 cm, viz. Související zboží.

A když máte v kuchyni větší prostor nebo jen chuť poskládat si vše podle sebe, originální kuchyňské zázemí pro vaření si můžete s kuchyňskou linkou Junona sestavit dle svých potřeb. Stačí doobjednat doplňkové skříňky, viz Související zboží.

POZOR: pracovní desky jsou na každé skříňce zvlášť. Nelze vyměnit za pracovní desku v celku. V případě, že chcete mít pracovní desku celistvou, je nutné doobjednat si ji zvlášť - viz související zboží.

Barva dvířek Bílý lesk
Barva korpusu Bílý
Šířka 240 cm
Výška 85 cm
Hloubka 47 cm
Hmotnost 108 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích

Související zboží

Copyright © 2022 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×