Matrace LUXURIUS Solar 160, ForSleep

K tomu, aby se docílilo klidného a pohodlného spánku, velmi záleží na kvalitní matraci. S matrací Luxurius Solar vám spokojený spánek chybět nebude. Matraci… více
Kód zboží: 3201605
Načítám...
sleva -25%
21 486,- 16 060,-

K tomu, aby se docílilo klidného a pohodlného spánku, velmi záleží na kvalitní matraci. S matrací Luxurius Solar vám spokojený spánek chybět nebude.

Matraci tvoří multi-taštičkové pružiny rozdělené do 7 zón tuhosti. Taštičkové pružiny nejlépe reagují na tlak těla, skvěle se přizpůsobují bodovému zatížení
a dokonale tak kopírují tělo v jakékoliv pozici při spánku. 

Ložné plochy matrace jsou vyrobeny z kvalitní vysoce elastické polyuretanové pěny.

Matrace z taštičkových pružin je skvělou volbou také pro alergiky. Vyniká především velkým průnikem vzduchu ve středové části matrace.

Oboustrannou matraci Luxurius Solar můžeme zařadit mezi spíše tužší matrace.

Pro prodloužení životnosti a rovnoměrného proležení, doporučujeme matraci každých 6 měsíců otáčet. Matraci je vhodné umístit na pevný laťový nebo deskový rošt.

Kvalitní potah nesmí na matraci Luxurius Solar chybět. Potah Solar je vyrobený z membránovéh úpletu, podšitého nadýchanou tkaninou. Potah je příjemně měkký. Díky zipu po celém obvodu ho lze snadno z matrace sejmout a vyprát v pračce na 60 °C. Nedávat do sušičky.

 

Záruka 10 let.

 

Šířka 160 cm
Výška 26 cm
Délka 200 cm
Hmotnost 32 kg
Zboží zařazeno v kategoriích

Související zboží

Copyright © 2022 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×