Natalia Komoda KOM130 Višeň primavera

Elegantní komoda Natalia se bude krásně vyjímat ve zdobných i klasických interiérech. Nadčasový vzhled zajišťují vyřezávané prvky a zdobné rukojeti SIRO,… více
Kód zboží: 6101231
Načítám...
sleva -18%
12 034,- 9 851,-

Elegantní komoda Natalia se bude krásně vyjímat ve zdobných i klasických interiérech. Nadčasový vzhled zajišťují vyřezávané prvky a zdobné rukojeti SIRO, které dále usnadňují každodenní používání.

Komoda Natalia KOM130 je vyrobena v barevném provedení višeň primavera. Je rozdělena na tři části, kdy v prostřední je skleněný průhled vyroben z tvrzeného skla zajišťující bezpečné používání.  Prosklená dřívka zajišťují, že je do komody vidět, ale na vystavené předměty se nebude prášit. Úložný prostor má k dispozici  devět praktických polic skrytých za dvířky a dvě zásuvky pro ostatní předměty.

Značkové závěsy Hettich jsou zárukou hladkého otevírání a zároveň umožňují jejich přesné nastavení.

Komoda Natalia bude ideální součástí obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Dá se vhodně kombinovat s ostatním nábytkem  ze systému Natalia.

Použité materiály:

  • Korpus: dřevotříska pokrytá fólií finish se zvýšenou odolností proti poškrábání a poškození 
  • Přední strana: MDF deska pokrytá lakem , tvrzené sklo
  • Příslušenství: pojezdy kolečkové, rukojeti Siro, závěsy HETTICH

Dodáváno v demontu. Snadná montáž.

Klasická forma nábytku série NATALIA je výsledkem jemně stylizovaných dekorací. Frézované a lisované dvířka, oblé tvary  vrchních desek, říms a nožiček, ozdobné úchytky a krásná barva višně primavera - tímto nábytkem vytvoříte pocit luxusu a harmonie v každém interiéru.

Rozměry
Šířka 128 cm
Výška 113 cm
Hloubka 44 cm
Materiál, vlastnosti
Barevné provedení Višeň primavera
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 7 ks
Váha 79,60 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2023 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×