Hledáte způsob, jak sjednotit styl svého obývacího pokoje nebo ložnice? Police BREVAS je chybějícím dílkem skládačky. Charakteristické vertikální lišty na pozadí police vytvářejí působivý kontrast a dokonale ladí s komodami a stolky ze stejné řady. Je to sofistikovaný prvek, který do místnosti vnáší řád, dynamiku a pocit uceleného designu.
Konstrukce tvoří lamino v dekoru kašmíru v kombinaci dub artisan, který věrně imituje přirozenou kresbu dřeva.
Charakteristika:
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem z řady BREVAS.
Balení - 1 balík.
| Rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 135,5 cm |
| Výška | 23 cm |
| Hloubka | 23 cm |
| Materiál, vlastnosti | |
| Materiál | Lamino |
| Barevné provedení | Béžová |
| Balení, váha | |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 9 kg |