Je nám líto, prodej tohoto produktu již skončil.
Hledáte praktickou, jednoduše zpracovanou postel vhodnou do dětského nebo studentského pokoje? Pak je tady pro vás postel Ronse LOZ/90.
K posteli je možné dokoupit šuplík Ronse SZU.
Nosnost do 100 Kg.
Dodáváme v demontu. Montáž je díky přiloženému návodu jednoduchá.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem Ronse. U tohoto nábytku vás zaujme čistá forma bez zbytečných ozdob. Díky tomu se nábytek lehce zkombinuje s ostatním nábytkem v místnosti. Můžete vybírat z 10 druhů nábytku, který je možné mezi sebou vzájemně kombinovat.
| Rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 95 cm |
| Výška | 74 cm |
| Délka | 204 cm |
| Rozměr ložné plochy | 200x90 (d. x š.) |
| Materiál, vlastnosti | |
| Materiál | Lamino |
| Barevné provedení | Dub san remo světlý/Šedý wolfram |
| Balení, váha | |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 28 kg |