Liam P Područka z rohové sedací soupravy, Aura 15 silver, světle šedá

Područka Liam P v barevném provedení Aura 15 silver světle šedá je modulem sloužícím k sestavení modulové rohové sedací soupravy Liam. Hodí se skvěle na… více
Kód zboží: 6107906
Načítám...
2 245,-

Područka Liam P v barevném provedení Aura 15 silver světle šedá je modulem sloužícím k sestavení modulové rohové sedací soupravy Liam. Hodí se skvěle na zakončení jedné strany sedačky.

Modulová rohová sedací souprava Liam – vaše variace na téma relaxace. Liam uspokojí potřeby vaše i vaší rodiny. Můžete si ji sami poskládat z jednotlivých modulů. Základem může být dvojsedák, který lze rozložit na spaní a má úložný prostor. Ostatní prvky si vyberete dle vlastního uvážení. Mezi dostupnými moduly najdete taburety, područku, rohový sedák, křeslo bez i s úložným prostorem a dvojsedák bez úložného prostoru.

Pohodlí zajišťují bonellové pružiny a pěna v sedáku. V opěrných polštářích je polyuretanová pěna a silikon, což zajišťuje vysoký komfort a trvanlivost polštářů. Prostor pro spaní můžete ještě zvětšit odstraněním zadních polštářů. Lůžkoviny či sezónní věci lze uložit do úložného prostoru.

Záleží jen na vás, jaké zvolíte umístění rohu, sedačka tak může být levá nebo pravá (do první montáže).

Rozměry
Šířka 26 cm
Výška 55 cm
Hloubka 94 cm
Materiál, vlastnosti
Úložný prostor
Balení, váha
Počet balíků 1 ks
Váha 28 kg
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2023 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×