Je nám líto, prodej tohoto produktu již skončil.
• Rohová sedací souprava Mark za super cenu. Její rohové provedení je levé (z pozice sedícího). • Sedačka je rozkládací a s úložným prostorem. Způsob rozložení: pomocí mechanismu (typ Delfin) vytáhneme spodní část sedačky a matraci nadzvedneme do úrovně sedáku. Rozměr spací plochy je 140 x 229 cm. • Komfort při sezení, ale také spaní zajistí výplň sedáku i funkční (vytahovací) matrace, která je tvořena kombinací vlnité pružiny a pěny. Opěrák je pěnový. Úložný prostor je umístěn v rohové části sedačky (v tzv. otomanu). • Potahová látka - korpus M2170G světle šedá (krémová) / sedák a opěrák M2179G tmavě šedá. Ozdobné prošití švů dvojjehlou zvyšuje jejich pevnost. • Výška sedu je 43 cm. Hloubka sedu je 63 cm.
| Rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 246 cm |
| Výška | 78 cm |
| Hloubka | 173 cm |
| Rozměr ložné plochy | 229 x 140 cm (d. x š.) |
| Materiál, vlastnosti | |
| Varianta | Levá |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | |
| Balení, váha | |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 121 kg |