MORANT rohová sedací souprava univerzální, tmavě šedá

Více variant
Doprava
zdarma
MORANT rohová sedací souprava univerzální, tmavě šedá
Hledáte stylový a pohodlný kus nábytku do vašeho obývacího pokoje? Pak máme pro vás v nabídce rohovou sedací soupravu Morant. Rohová sedací souprava Morant… více
Kód zboží: 6108910
Načítám...
26 699,-
Další varianty

Hledáte stylový a pohodlný kus nábytku do vašeho obývacího pokoje? Pak máme pro vás v nabídce rohovou sedací soupravu Morant.

Rohová sedací souprava Morant je vyrobena v univerzálním rohovém provedení. Před první montáží se rozhodněte, na kterou stranu roh umístíte.

Pěnová výplň v kombinaci s Bonell pružinami zajistí pohodlné sezení. Na stupnici tvrdosti jde o středně tvrdou sedací soupravu pod označením H3. Při dlouhých večerech u televize oceníte vysoké opěradlo. Pohodlné područky zajisté také oceníte.

Součástí sedací soupravy Morant je funkce rozkladu díky mechanismu Delfín. Nabízí tak možnost pro příležitostný spánek. Velikost spací plochy je 123 x 196 cm. Nesmíme opomenout také úložný prostor, který je součástí. Vhodný pro uložení denních dek nebo lůžkovin. Vhodná k příležitostnému spánku.

Barevné provedení je v potahové látce Solar 96, šedá. Typ látky je Water repelent, která brání vsakování rozlitých látek. Na povrchu tak zůstanou kapky tekutiny, což zaručuje rychlé sušení textilie papírovou utěrkou. Zároveň  jde také o pet friendly látku - odolná zvířecí srsti. Záda sedací soupravy jsou čalouněná, možné umístění do prostoru.

 Další parametry:

  • Výška sezení: 44 cm,
  • hloubka sezení: 56 cm.
Rozměry
Šířka 227 cm
Výška 105 cm
Hloubka 170 cm
Rozměr ložné plochy 196 x 123 cm (d. x š.)
Materiál, vlastnosti
Barevné provedení Šedá
Rozklad Ano
Úložný prostor
Balení, váha
Váha 138 kg
Zboží zařazeno v kategoriích

Související zboží

Copyright © 2023 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×