Je nám líto, prodej tohoto produktu již skončil.
Rozkládací rohová sedací souprava Move je velmi pohodlná a disponuje úložným prostorem,ke kterému je snadný přístup. Rohové provedení je pravé (z pozice sedícího). Sedačka je vhodná pro příležitostné spaní, kdy po jejím rozložení vznikne spací plocha o rozměrech 140 x 240 cm. Její rozklad je bezproblémový a snadný pomocí mechanismu Delfin (na automatu).
Výplň sedáku i výsuvné matrace tvoří vlnitá pružina s pěnou, což vám zajistí komfortní užívání při sezení i spaní. Polohovatelné opěráky a područe jsou vyplněny pěnou, a díky své výšce poskytnou stabilní podpěru. Výška sedáku je 42 cm.
Celá sedací souprava je potažena látkou Paros 3 béžová (včetně výsuvné matrace). Nožky jsou plastové, v dekoru chrom. 3 malé opěrné polštářky jsou součástí sedačky.
| Rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 328 cm |
| Výška | 103 cm |
| Hloubka | 200 cm |
| Rozměr ložné plochy | 240 x 140 cm (d. x š.) |
| Materiál, vlastnosti | |
| Varianta | Pravá |
| Rozklad | Ano |
| Balení, váha | |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 211 kg |