Šatní skříň ANGA SZF2D2M se zrcadlem zaujme čestné místo v prostorném domovu. Ideální pro umístění do ložnice, které vdechne moderní design a vy se tak budete cítit jako v katalozích o bydlení. Světlá barva navíc opticky zvětšuje prostor, stejně tak, jako zrcadla. Součástí skříně jsou 4 dvířka se zlatými úchyty a zrcadly.
Vyrobeno z lamina v kombinaci barev kashmir/dub mauvella. Za dvířky se ukrývají šatní tyče, ideální pro zavěšení košil, bund i kabátů. Díky systému soft-close se dveře hladce a tiše zavírají. Pro rozšíření úložného prostoru je možné dokoupit sadu tří přídavných polic viz související zboží.
Dodáváme v demontu s návodem na sestavení.
Doporučujeme k ostatnímu nábytku z kolekce ANGA.
Kolekce ANGA vnáší do vašeho domova elegantní a promyšlené řešení pro vaši ložnici. pokud jste zastánci minimalistického skandinávského stylu, pak je pro vás nábytek ANGA tou správnou volbou. Nábytek má čisté linie, decentní provedení a pečlivě promyšlené detaily. Hodí se do moderních interiérů, kde kladete důraz na jednoduchost, funkčnost a estetické provedení.
Balení - 6 balíků.
Rozměry | |
---|---|
Šířka | 209,5 cm |
Výška | 216 cm |
Hloubka | 61 cm |
Materiál, vlastnosti | |
Materiál | Lamino |
Barevné provedení | Béžová |
Vybavení | Šatní tyč |
Zrcadlo | Ano |
Typ otevírání dveří | Výklopné |
Typ skříně | Šatní |
Balení, váha | |
Dodáváno v demontu | Ano |
Počet balíků | 6 ks |
Váha | 138,6 kg |