Porto Televizní stolek RTV2S Modřín sibiu světlý

Televizní stolek Porto RTV2S přináší do vašeho interiéru nejen praktický prostor pro váš televizor a elektroniku, ale také estetickou hodnotu díky svému… více
Kód zboží: 3201683
Načítám...
🛈
4 899,- 3 674,-

Televizní stolek Porto RTV2S přináší do vašeho interiéru nejen praktický prostor pro váš televizor a elektroniku, ale také estetickou hodnotu díky svému pečlivě promyšlenému designu. Jeho kombinace barev a materiálů vytváří skvělý vizuální dojem a dodává vaší místnosti svěžest a eleganci.

Barevné provedení tohoto stolku je důmyslně sladěno, aby vytvořilo harmonický celek. Korpus je z modřínu sibiu světlého, což zajišťuje světlý a vzdušný dojem. Čela šuplíků mají stejný odstín, což zajišťuje jednotnost a klidný vzhled. Horní deska z borovice larico přidává na přirozeném a rustikálním vzhledu.

Design je dále zdůrazněn kovovými úchytkami Siro, které nejen slouží jako praktický prvek pro otevírání, ale také přidávají prvek moderního průmyslového šarmu.

Televizní stolek Porto disponuje dvěma zásuvkami na válečkových kolejničkách, což zajišťuje plynulé a tiché otevírání a zavírání. To je praktické pro uložení různých drobností, které potřebujete mít po ruce.

Hrany stolku jsou opatřeny kvalitní melaminovou úpravou, což zajišťuje odolnost vůči poškrábání a otěru. Materiál je dřevotřísková deska s finish folií, a lištami z MDF. To zajišťuje nejen krásný vzhled, ale také dlouhou životnost a spolehlivost.

Montáž tohoto televizního stolku je díky jasným návodům a kvalitním komponentům snadná a pohodlná. 

Rozměry
Šířka 128,50 cm
Výška 44 cm
Hloubka 44,50 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Modřín sibiu světlý
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 2 ks
Váha 34 kg
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2024 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×