Je nám líto, prodej tohoto produktu již skončil.
Televizní stolek v obývacím pokoji dokáže vdechnout příjemnou atmosféru do místnosti.
Tento televizní stolek Ronse má úložný prostor ve dvou uzavřených skříňkách a dvě otevřené police pro uložení DVD přehrávače, nebo herní konzole. Větrací otvory na zadní stěně umožní protáhnout kabely od televizoru a jiné elektroniky. Jeho minimalistický styl je podtržen dekorem v barvě dub san remo světlý.
Korpus je vyroben z lamina, které se jednoduše udržuje.
Dodáváno v demontu.
Stolek je možné kombinovat s dalšími prvky ze systému Ronse.
Kolekce Ronse je určená především pro lidi, kteří upřednostňují jednoduchý a moderní nábytek.
| Rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 144,50 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Materiál, vlastnosti | |
| Materiál | Lamino |
| Barevné provedení | Dub san remo světlý/Šedý wolfram |
| Balení, váha | |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 26,30 kg |