Kaspian komoda KOM1D1SP Dub Sonoma

Více variant
Akce
Kaspian komoda KOM1D1SP Dub Sonoma
Komoda Kaspian KOM1D1SP v krásném odstínu dub Sonoma je výjimečným nábytkovým prvkem, který přináší praktické využití a estetický dojem do vašeho interiéru.… více
Kód zboží: 3201078
Načítám...
sleva -4%
1 996,- 1 903,-
Další varianty

Komoda Kaspian KOM1D1SP v krásném odstínu dub Sonoma je výjimečným nábytkovým prvkem, který přináší praktické využití a estetický dojem do vašeho interiéru. Tato komoda se skládá ze dvou hlavních částí - zásuvky a skříňky, která je interiérově rozdělena elegantní policí.

Toto členění umožňuje efektivní organizaci uložených předmětů, což je zvláště výhodné pro udržení pořádku. Skříňka je vyrobena z kvalitního laminátového materiálu, což zajišťuje pevnost a odolnost nábytku. Odstín dub Sonoma dodává komodě přirozený a teplý vzhled, který se snadno sladí s různými styly interiéru.

Montáž této komody je velmi snadná a jednoduchá. Stačí následovat přiložený návod a během krátké chvíle budete mít komodu sestavenou a připravenou k použití.

Komoda Kaspian KOM1D1SP je nejen praktickým úložným řešením, ale také estetickým prvkem, který přispěje k celkovému vzhledu vašeho interiéru. Pokud hledáte nábytek, který spojuje funkčnost a design, tato komoda je skvělou volbou.

Rozměry
Šířka 49 cm
Výška 77 cm
Hloubka 40,50 cm
Materiál, vlastnosti
Barevné provedení Dub sonoma
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 2 ks
Váha 20,80 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2023 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×