Kaspian Komoda KOM4S Dub Sonoma

Více variant
Kaspian Komoda KOM4S Dub Sonoma
Komoda KASPIAN KOM4S je šuplíkovou komodou vhodnou do vašeho domova, kde vám nabízí stylový prvek nábytku. Vyrobena je v oblíbeném odstínu dub sonoma. … více
Kód zboží: 3201082
Načítám...
🛈
6 378,- 4 783,-

Komoda KASPIAN KOM4S je šuplíkovou komodou vhodnou do vašeho domova, kde vám nabízí stylový prvek nábytku. Vyrobena je v oblíbeném odstínu dub sonoma. 

Součástí jsou čtyři prostorné zásuvky, které vám dopomohou k lepší organizaci v ukládaných věcech. Jde o univerzální kus nábytku, hodící se také do dětského pokoje pro uložení hraček a jiných maličkostí.

Vyrobeno z lamina, jež je velice oblíbené při výrobě a jež se snadno udržuje. Případné nečistoty stačí otřít vlhkým hadříkem.

Dodáváme v demontovaném stavu s návodem na sestavení.

Doporučujeme k ostatnímu nábytku KASPIAN.
Sektorový nábytek Kaspian je ideální pro ty, kteří hledají netradiční nápady pro svůj interiér. Svobodu uspořádání poskytuje 26 různých prvků, které si můžete vybrat z nabídky různých barevných provedení. Tvarovaná přední hrana dvířek a čel zásuvek umožňuje bezúchytkové otvírání. Z tohoto nábytku si snadno zařídíte obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj či předsíň.

Balení - 2 balíky.

Rozměry
Šířka 105 cm
Výška 92 cm
Hloubka 40,50 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Dub sonoma
Vybavení Zásuvky
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 2 ks
Váha 43,25 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2024 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×