Komoda TETRIX KOM3S v sobě snoubí estetiku současných trendů a nekompromisní funkčnost. Barva kašmíru dodá pocit čistoty a nadčasovosti, která nikdy nevyjde z módy. Díky preciznímu zpracování z lamina získáte nábytek, který vypadá skvěle.
O dokonalý přehled ve vašich věcech se postarají tři prostorné zásuvky, které jsou navrženy tak, aby poskytly dostatek prostoru pro uložení různých drobností. Každý šuplík disponuje nosností 4 kg. Díky tomuto členění už nebudete muset nic zdlouhavě hledat – vše bude mít své pevné místo.
Komodu doručujeme v demontovaném stavu s návodem na sestavení. Montáž je díky přiloženému návodu snadná a rychlá.
Balení - 1 balík.
| Rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 75 cm |
| Výška | 75,5 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Materiál, vlastnosti | |
| Materiál | Lamino |
| Barevné provedení | Béžová |
| Vybavení | Zásuvky |
| Balení, váha | |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 25,9 kg |