Vybavte svůj domov stylově! Pro ty, kteří nehledají jen obyčejný úložný prostor, ale chtějí do interiéru vnést moderní šmrnc, máme v nabídce exkluzivní komodu TETRIX KOM6S se šesti prostornými šuplíky.
Předností této komody je šuplíkový úložný prostor rozdělený do šesti samostatných zásuvek. Každá z nich má nosnost 4 kg. Budete tak mít dostatek prostoru pro uložení osobních věcí. Zhotovena je z lamina v krásném dekoru kašmír. Pokud se vám líbí světlejší dekory, pak máme tuto komodu v dalších barevných tónech, viz barevné varianty.
Komodu doručujeme v demontovaném stavu. Návod je v balení.
Balení - 2 balíky.
| Rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 150 cm |
| Výška | 75,5 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Materiál, vlastnosti | |
| Materiál | Lamino |
| Barevné provedení | Béžová |
| Vybavení | Zásuvky |
| Balení, váha | |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 49,5 kg |