Nepo Plus Regál REG/60 Dub sonoma

Více variant
Nepo Plus Regál REG/60 Dub sonoma
Představujeme praktický otevřený regál Nepo Plus REG/60 v krásném barevném provedení Dub sonoma. Tento regál je kombinací funkčnosti a stylového designu,… více
Kód zboží: 3160229
Načítám...
🛈
2 844,- 2 133,-

Představujeme praktický otevřený regál Nepo Plus REG/60 v krásném barevném provedení Dub sonoma. Tento regál je kombinací funkčnosti a stylového designu, který může významně přispět k organizaci vašeho prostoru.

Světlý odstín Dub sonoma dodává regálu příjemnou a přirozenou atmosféru, což jej činí skvělým doplňkem pro různé místnosti a stylizace.

Regál je vybaven policemi, které nabízejí dostatek místa pro uložení knih, dekorací nebo jiných osobních věcí. Jeho otevřený design umožňuje snadný přístup k uloženým věcem a zároveň dodává moderní vzhled vašemu interiéru.

Jednou z hlavních výhod tohoto regálu je snadná montáž. S dodanými montážními návody a součástkami můžete být brzy odměněni praktickým a stylovým nábytkem, který se bude skvěle hodit do vašeho prostoru.

Regál Nepo Plus REG/60 je nejen skvělým řešením pro organizaci vašeho prostoru, ale také přináší moderní designový prvek, který snadno zapadne do různých interiérů.

Rozměry
Šířka 60 cm
Výška 197 cm
Hloubka 34 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Dub sonoma
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 2 ks
Váha 28,65 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2024 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×