ERLA vitrína REG1W2S, bílá/dub minerva/bílý lesk

Pokud hledáte kombinaci praktického a stylového designu ve vysoké vitríně, máme pro vás skvělý tip. Představujeme vám vitrínu Erla REG1W2S, která vás osloví… více
Kód zboží: 3161039
Načítám...
sleva -28%
7 465,- 5 325,-

Pokud hledáte kombinaci praktického a stylového designu ve vysoké vitríně, máme pro vás skvělý tip. Představujeme vám vitrínu Erla REG1W2S, která vás osloví nejen svou funkcionalitou, ale i svým líbivým vzhledem v barevné kombinaci bílá/dub minerva/bílý lesk.

Tato vitrína nabízí několik zajímavých specifikací:

  • Uvnitř vitríny najdete celkem 2 plné police a 1 skleněnou polici. To znamená, že máte dostatek prostoru pro uložení různých věcí, ať už jsou to knihy, dekorace nebo další předměty, které chcete mít na očích.
  • Kromě toho máte jistotu, že vitrína zvládne uložit váš majetek bezpečně. Maximální nosnost plných poliček je až 4 kg, zatímco skleněná police unese maximálně 2 kg. To znamená, že se nemusíte bát uložit i těžší nebo křehké předměty.
  • Dvířka vitríny jsou vybavena tvrzeným sklem, což zajišťuje jak bezpečnost, tak i estetický vzhled. Sklo propouští světlo a umožňuje pohled na vystavené předměty, což dodává vitríně eleganci.
  • A pokud byste chtěli ještě více zvýraznit vystavené předměty, můžete zvážit přidání osvětlení do skleněné části vitríny. Osvětlení je k dispozici jako samostatný produkt, a to ve výběru souvisejícího zboží.

Celkově je vitrína Erla REG1W2S dokonalým spojením praktičnosti a stylového designu. Je to funkční kus nábytku, který zároveň dokáže zkrášlit a oživit vaše interiérové prostory.

Rozměry
Šířka 60 cm
Výška 196 cm
Hloubka 41 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Bílá
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 3 ks
Váha 58,10 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích

Související zboží

Copyright © 2023 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×